Srijeda, Prosinac 12, 2018
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Radost evanđelja - 2. dio

  • Nedjelja, 11 Siječanj 2015 00:00
  • Napisao/la  uredništvo

U drugom dijelu pobudnice papa Franjo govori kako djelovati u krizi današnjeg vremena s naglaskom na izazove s kojima smo suočeni kao katolici u stvarnosti u kojoj živimo.

S posebnom pažnjom papa se u ovom dijelu obraća svima nama, laicima i pastoralnim djelatnicima, upozoravajući nas na najčešća iskušenja koja slabe i neutraliziraju radost koju nosi evangelizacija.

Pogledajte priloženu prezentaciju.

Pročitano 1812 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 11 Siječanj 2015 14:41

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet