Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Blaženstva - 4.dio

  • Ponedjeljak, 15 Prosinac 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Na našem zadnjem susretu obradili smo osmo Blaženstvo: Blago progonjenima zbog pravednosti, njihovo je kraljevstvo Nebesko.

Pogledajte u priloženoj prezentaciji tko su progonjeni zbog pravednosti i o kakvoj je pravednosti govorio Isus. U završnom dijelu je pojašnjeno prokletstvo "mudrosti" svijeta, otuđeno od Boga. Prokletstvo se uvijek nadvija nad nas i želi nas istrgnuti iz Božjeg zagrljaja. Kad shvatimo koliko je lagano krenuti putem svijeta uviđamo koliku težinu i važnost imaju ostavljena nam Blaženstva.

Pročitano 1901 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Prosinac 2014 11:28
Više u ovoj kategoriji: « Blaženstva - 3.dio

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet